Data publikacji:

Pranie metodą ekstrakcyjną to niezwykle skuteczna i wydajna metoda czyszczenia tapicerki meblowej. W ten sposób można przywrócić meblom idealny wygląd, dzięki czemu, prezentują się tak, jak w dniu zakupu. Co szczególnie istotne, systematyczne pranie mebli tapicerowanych ma duży wpływ na poziom higieny wnętrza, co przekłada się na samopoczucie i komfort domowników. Sprawdźmy, na czym polega czyszczenie mebli metodą ekstrakcyjną oraz jakie korzyści zapewnia. Dodatkowo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mycia tapicerki skórzanej na terenie Mokotowa, Białołęki i Woli w Warszawie! Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie w korzystnej cenie.

Na czym polega pranie mebli metodą ekstrakcyjną?

W procesie ten wykorzystywany jest specjalny odkurzacz piorący lub ekstraktor ciśnieniowy. Karcher pranie tapicerki skórzanej jest poprzedzone dokładnym odkurzaniem. W ten sposób można skutecznie wyeliminować kurz, sierść zwierząt domowych, włosy oraz okruszki. Na odkurzoną tapicerkę meblową nanoszony jest środek, który wywabia zanieczyszczenie i dogłębnie czyści materiał. Następnie, brud wraz z wilgocią są odciągane. Pranie mebli tapicerowanych metodą ekstrakcyjną cechuje się bardzo wysoką skutecznością. Jeśli jednak nie uda się wyeliminować najbardziej problematycznych plam, po zakończonym czyszczeniu można wykorzystać specjalny odplamiacz.

Na co należy zwrócić uwagę przy praniu mebli tapicerowanych?

Głównym kryterium jest materiał, z którego wykonana została tapicerka meblowa. Środki czystości dobiera się pod kątem materiału, aby uzyskać najlepsze rezultaty w bezpieczny sposób. Dlatego, samodzielne czyszczenie nie zawsze jest najlepszym pomysłem. O ile odświeżenie tapicerki nie stanowi większego problemu, o tyle fachowe pranie warto zlecić firmom, takim jak nasza, która oferuje czyszczenie mebli tapicerowanych na terenie Warszawy w okazyjnej cenie. Nowoczesny sprzęt w połączeniu z wydajnymi środkami czystości zagwarantuje długotrwałe i w pełni satysfakcjonujące rezultaty.

Jakie korzyści oferuje systematyczne pranie tapicerki meblowej?

Właściwa pielęgnacja oraz mycie tapicerki pozwala zachować materiał w nienagannej kondycji. Nowoczesne środki dogłębnie czyszczą, konserwują, ale również zapewniają długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UV. To właśnie ono jest odpowiedzialne za płowienie i blaknięcie materiału z biegiem lat. Decydując się na profesjonalne Karcher pranie tapicerki meblowej zapewniamy zatem tapicerce dłuższą żywotność i sprawiamy, że nawet po kilku latach prezentuje się tak dobrze, jak w dniu zakupu.

To jednak nie wszystko. Musimy pamiętać, że w niepranej tapicerce rozwijają się niebezpieczne roztocza. Zagrożeniem jest także osadzający się kurz. Systematyczne pranie mebli tapicerowanych pozwala rozprawić się z nieproszonymi gośćmi. Czysta tapicerka oznacza wyższy poziom higieny, co wpływa na lepszy komfort i samopoczucie domowników. Fachowe czyszczenie jest także doskonałym sposobem na wywabianie nieprzyjemnych zapachów, takich jak np. dym papierosowy.

Zamów profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych w Warszawie

Samodzielne czyszczenie skórzanej tapicerki jest czasochłonne i kosztuje nas sporo energii. Co więcej, bez profesjonalnego sprzętu trudno jest uzyskać satysfakcjonujące efekty. W związku z tym warto zdecydować się na oferowane przez naszą firmę profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych na terenie Warszawy. Świadczymy usługi w dzielnicach takich jak Wola, Białołęka oraz Mokotów. Nasi wykwalifikowani pracownicy zrealizują taką usługę szybko i sprawnie w Twoim domu. Biorąc pod uwagę przystępne ceny oraz liczne korzyści, fachowe pranie mebli tapicerowanych w domu warto realizować przynajmniej raz do roku. To najlepszy sposób na zachowanie idealnej czystości oraz lepszej higieny wnętrza.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.