Regularne sprzątanie w domu, w przypadku uczulenia na kurz i roztocza to podstawa! Uczulenie na kurz i inne pyłki tkwiące w dywanie czy narożniku zaburza codzienne funkcjonowanie. Dokładne czyszczenie mebli tapicerowanych jak sofa czy narożnik, nie zapewni nam całkowitego pozbycia się alergii, jednak na pewno pomoże w  swobodnym przebywaniu w pomieszczeniach.

Jak sprzątać dom alergika?

Dbanie o pomieszczenia, w których mieszka alergik wymaga specjalnej troski i czasu. Przede wszystkim musimy pamiętać o dokładności, nie pomijając żadnych zakamarków, w których może gromadzić się kurz. Najwięcej roztoczy znajduje się w łóżku, dlatego częste czyszczenie łóżka oraz materaca, a także wymiana pościeli jest etapem obowiązkowym. 

Profesjonalne pranie materacy, łóżka, mebli tapicerowanych lub narożnika w domu alergika

Jeżeli chcesz mieć pewność, że łóżko, materac czy narożnik zostaną dokładnie wyprane, skorzystaj z usług firmy piorącej w Warszawie. Nikt tak dobrze nie zajmie się praniem łóżka jak profesjonaliści. Odpowiednio dobrana chemia czyszcząca oraz dokładność i wiedza pozwolą na precyzyjne wykonanie prania łóżka i materaca.

Niestety, tradycyjne odkurzanie dywanu czy narożnika nie zapewni pozbycia się drobnoustrojów tkwiących w głębi materiału. Częstotliwość odkurzania również nie będzie miała na to zbyt dużego wpływu — co nie oznacza, że należy pomijać ten etap. Kupując dywan do domu, gdzie mieszka osoba z alergią, należy wybierać te z krótkim włosiem, tak aby jego czyszczenie było łatwiejsze, a kurz nie wnikał tak głęboko w jego strukturę.

W przypadku kiedy to dziecko jest alergikiem, należy zwrócić również uwagę na jego zabawki — pluszowe misie często gromadzą bardzo dużo kurzu, a dziecko często się do nich tuli lub zasypia razem z nimi. W tym przypadku należy unikać tego typu zabawek lub zastosować częste ich pranie. Skorzystaj z oferty zaufanej i doświadczonej firmy Propranie24, która zapewni komfort alergikom przebywającym we wszystkich pomieszczeniach domowych i zajmie się profesjonalnym czyszczeniem łóżka lub materaca.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.