Obicie kanapy lub narożnika z czasem ulega płowieniu i blaknięciu. Problemem są również uciążliwe zabrudzenia, których nie udało się pozbyć domowymi sposobami. Czy stara i brudna kanapa nadaje się jedynie do wyrzucenia? Absolutnie nie! Profesjonalne czyszczenie kanapy to doskonały sposób, aby przywrócić jej atrakcyjny wygląd i nienaganną czystość. Wybierając profesjonalne pranie narożników zachowasz swój ulubiony mebel w nienagannym stanie na dłużej oszczędzając pieniądze.

Na czym polega czyszczenie kanapy metodą ekstrakcyjną?

W niepranej przez dłuższy okres czasu tapicerce zbierają się niebezpieczne drobnoustroje, kurz, a także alergeny. Konsekwencją jest drastyczny spadek higieny wnętrza, co odbija się na gorszym zdrowiu i samopoczuciu domowników. Pranie tapicerki Warszawa metodą ekstrakcyjną to sprawdzony sposób, na pozbycie się najtrudniejszych zabrudzeń, kurzu, a także nieproszonych gości w postaci roztoczy. Cały proces polega na gruntownym odkurzeniu materiału oraz rozprowadzeniu starannie dobranych detergentów w wysokiej temperaturze. Środki docierają do najgłębszych warstw tapicerki, wywabiają i rozpuszczają zabrudzenia. W efekcie, czyszczenie kanapy metodą ekstrakcyjną może sprawić, że odzyska ona swój doskonały wygląd oraz nienaganną czystość.

Jak przebiega profesjonalnie pranie kanapy?

Co sprawia, że profesjonalne pranie tapicerki jest tak skuteczne? To zasługa fachowego sprzętu, a także starannie dobranych detergentów. Duże znaczenie ma także sam przebieg usługi. Tak wygląda proces specjalistycznego prania tapicerki meblowej:

  1. Dokładne odkurzanie tapicerki i usuwanie zabrudzeń stałych. 
  2. Odplamianie, szczotkowanie powierzchni i usuwanie powierzchownych zabrudzeń. 
  3. Spryskanie specjalnym środkiem rozpuszczającym głębsze zabrudzenia.
  4. Pranie właściwe polegające na płukaniu tapicerki wodą oraz preparatem dobranym pod kątem materiału. Czyszczenie odbywa się z pomocą nowoczesnego urządzenia ekstrakcyjnego, czy inaczej natryskowo-ssącego. 
  5. Dokładne płukanie tapicerki czystą wodą z użyciem środka płuczącego, neutralizującego pH i ułatwiającego wypłukanie resztek zabrudzeń. 
  6. Dodatkowe odessanie z materiału resztek wody, aby kanapa mogła wyschnąć jak najszybciej.

W rezultacie, czyszczenie kanapy Warszawa tą metodą pozwala na pozbycie się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, kurzu oraz roztoczy. Ponadto, zastosowane detergenty zapewniają długotrwałą ochronę materiału, dzięki czemu, zachowuje on swój atrakcyjny wygląd na dłużej. Wyrzucanie starej kanapy nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli po wypraniu można jej przywrócić atrakcyjny wygląd.

Fachowe pranie tapicerki Warszawa

Samodzielne czyszczenie tapicerki meblowej to proces żmudny i czasochłonny, a ponadto, mało efektywny, jeśli nie posiadasz odpowiedniego sprzętu i detergentów. Dlatego też, coraz więcej osób decyduje się na profesjonalne pranie kanapy świadczone przez firmę. Dysponuje ona nowoczesnym sprzętem, szeroką gamą środków usuwających wydzieliny czy zabrudzenia, a także wiedzą i doświadczeniem w czyszczeniu różnych rodzajów obić meblowych. Pranie tapicerki Warszawa odbywa się oczywiście w domu klienta, a sam proces zajmuje niewiele czasu. Wystarczy jedna wizyta, aby Twoje meble ponownie zalśniły nowością i prezentowały się tak dobrze, jak w dniu zakupu.

Dlaczego warto zamówić profesjonalne czyszczenie tapicerki?

Specjalistyczne czyszczenie kanapy oraz innych mebli tapicerowanych pozwala im przywrócić doskonały wygląd, a jednocześnie zapewnić długotrwałą ochronę. Co ważne, to skuteczny sposób na pozbycie się kurzu, bakterii oraz niebezpiecznych alergenów, co poskutkuje lepszą higieną wnętrza. W rezultacie, domownicy poczują wyraźną zmianę w codziennym funkcjonowaniu, ciesząc się lepszym samopoczuciem oraz wyższym poziomem energii. Pranie kanapy metodą ekstrakcyjną zajmuje niewiele czasu, jest całkowicie bezpieczne dla mebli, a ponadto, zapewni długotrwałe oraz imponujące rezultaty. Po takim zabiegu meble odzyskują blask – są czyste, pachnące i odznaczają się wyrazistym kolorem. A zatem, po co wyrzucać dobre i wygodne meble, skoro można je uratować oszczędzając przy okazji dużo pieniędzy?

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.