Nieprzyjemny zapach dywanu może przeszkadzać nam w codziennym funkcjonowaniu. Włosie dywanu bardzo szybko chłonie wszelkie substancje, typu mocz zwierzęcia domowego,wylany sok czy słodki, gazowany napój.

To właśnie może być przyczyną nieprzyjemnego zapachu, który rozprzestrzenia się w całym mieszkaniu. Zamiast wymienić dywan na nowy, podejmij próbę jego wyprania! W tym przypadku zdecydowanie pomoże ci profesjonalne pranie dywanu.

Przyczyna nieprzyjemnego zapachu dywanu

Przyczyn może być wiele… niektóre wydzieliny czy substancje odpowiadają za bardzo specyficzny i nieprzyjemny zapach, który może przeszkadzać domownikom w codziennym funkcjonowaniu. W domach posiadamy różnego typu dywany, o odmiennym włosiu czy różnorodnym kolorze. Dlatego czasami nie jesteśmy w stanie od razu zauważyć powstałej plamy, którą mógł wykonać, w czasie naszej nieobecności czy chwilowej nieuwagi, czworonożny przyjaciel lub dziecko. Nie zawsze same plamy wydzielają nieprzyjemny zapach, a czasem ich połączenie z nawarstwiającym się brudem, który dużo łatwiej przylega do zaplamionych, lepkich powierzchni. Jakie substancje mogą wydzielać nieprzyjemny zapach?

  • słodkie napoje
  • alkohol
  • wydzieliny zwierzęce i ludzkie, jak np. mocz
  • rozwijająca się pleśń
  • niedokładnie wyczyszczona stara plama

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu z dywanu

Warto zaznaczyć, że usuwanie nieprzyjemnego zapachu z dywanu to zazwyczaj trudne i czasochłonne zadanie. Zapach wchłania się w głąb tkaniny. Od tego, jak głęboko siedzi brzydki zapach, zależy użycie odpowiednich środków i sprzętu. Dlatego konieczne jest skorzystanie z profesjonalnego prania dywanów Warszawa! Dlaczego? Po pierwsze bez doświadczenia nie jesteśmy w stanie sami stwierdzić, jak głęboko utkwił zapach w tkaninie. Po drugie należy dobrać odpowiednie środki chemiczne, dzięki którym nieprzyjemny zapach zniknie na stałe. Dobór odpowiedniego sprzętu do prania dywanu to również kluczowy element. Oczywiście, istnieją pewne domowe sposoby, które mają pomóc nam pozbyć się niechcianego zapachu, jednak może to być efekt chwilowy, ze względu na brak profesjonalnego sprzętu i odpowiedniego podejścia.

Profesjonalne pranie dywanu w Warszawie i okolicach z dojazdem do klienta

Odpowiednie środki chemiczne i specjalny sprzęt pomogą Ci pozbyć się nieprzyjemnego zapachu raz na zawsze! Zamiast pozbywać się swojego ulubionego dywanu, skorzystaj z usług profesjonalnego zespołu Propranie24! Ekspresowa ocena zadania i dokładne czyszczenie dywanu, to właśnie pomoże Ci cieszyć się komfortowym przebywaniem w pomieszczeniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.