Data publikacji:

Profesjonalne czyszczenie wykładzin to najlepszy sposób na to, aby zachować miejsce pracy w czystości oraz nienagannym stanie. Jest to o tyle ważne, że na wykładzinach osiadają nie tylko zabrudzenia, ale również bakterie, wirusy, czy inne zanieczyszczenia, co może wpłynąć również na zdrowie nasze, naszych pracowników i innych osób odwiedzających biuro.

Aby wszyscy mogli cieszyć się dobrym zdrowiem i przy okazji mieć zapewnione komfortowe warunki do pracy, warto poświęcić czyszczenie wykładzin specjalistom, którzy mają bogate doświadczenie. Naszą firmę tworzą profesjonaliści, którzy chętnie zajmą się praniem wykładzin biurowych na terenie Warszawy.

Ile czasu potrzeba na czyszczenie wykładzin biurowych?

Czas potrzebny na czyszczenie wykładzin bywa bardzo różny, a to, ile dokładnie będą trwały zabiegi pielęgnacyjne, zależy zwykle od kilku czynników. Jakich dokładnie? Przede wszystkim mowa tutaj o powierzchni wykładzin – im będzie ona większa, tym więcej czasu trzeba poświęcić na czyszczenie wykładzin biurowych. Istotne znaczenie ma również stopień zabrudzenia danej powierzchni. W przypadku niewielkich zabrudzeń czas pracy jest krótszy, niż wtedy, gdy zabrudzenia są znaczące i trzeba jeszcze wykonać odplamianie i dodatkowe miejscowe pranie wykładzin. Pewne jest, że nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby cały proces przebiegł jak najsprawniej, zachowując przy tym najwyższą jakość usług.

Dlatego do każdego zlecenia dobieramy narzędzia i środki w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze efekty prania wykładzin i wykonać usługę możliwe jak najsprawniej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że szybkość działania ma znaczenie.

Przybliżony czas wykonywania usługi zawsze określany jest indywidualnie. Początkowo zbieramy informacje telefonicznie, następnie – zwłaszcza przy większych kubaturach – jedziemy na miejsce i ustalamy wszystko indywidualnie, włącznie z czasem wykonania usługi. Dzięki temu jeszcze przed przystąpieniem do pracy szczegółowo informujemy naszych Klientów o dokładnym przebiegu prania wykładzin, a także o wstępnym terminie oddania powierzchni do ponownego użytku. Jest to jednak kwestia zależna od indywidualnych czynników.

Jak należy przygotować biuro do czyszczenia wykładzin?

Co niektórzy z nas pewnie uznają, że profesjonalne czyszczenie wykładzin oznacza prawdziwą rewolucję w biurze i konieczność podjęcia specjalnych kroków w celu przygotowania danej powierzchni. Jednak korzystając ze wsparcia profesjonalnej firmy, nie trzeba jakoś specjalnie się przygotowywać do czyszczenia wykładzin.

Wykwalifikowani fachowcy z naszej firmy zajmą się wszystkim. Nawet jeśli zastaną jakieś rzeczy pod biurkami, to je odstawią w bezpieczne miejsce. Profesjonaliści zajmą się również urządzeniami znajdującymi się w biurze, więc prawdę mówiąc, to nie trzeba podejmować żadnych znaczących kroków. Oczywiście, jeśli ktoś z nas i tak postanowi się zająć wszystkim we własnym zakresie, to nic nie stoi na przeszkodzie, a nam to przyspieszy i ułatwi pranie wykładzin.

Kiedy wykładziny będą gotowe do użytku?

Po jakim czasie od prania będziemy mogli znów korzystać z wykładzin? Kiedy wykładziny będą gotowe do użytku? Takie pytania pewnie zadaje sobie wielu z nas, w szczególności osoby, które czyszczenia wykładzin jeszcze nie zamawiały. Każdy, kto oczekiwał jednoznacznej odpowiedzi, może trochę się rozczarować, ponieważ czas schnięcia wykładzin zależy od intensywności i głębokości czyszczenia. Jeśli wykładziny biurowe regularnie są poddawane zabiegom czyszczenia, to będzie dostępna do użytkowania w krótkim czasie po zakończeniu prac.

Jeśli z takich zabiegów korzystamy sporadycznie, na przykład raz na rok czy nawet rzadziej, to może się okazać, że zabrudzenia są na tyle mocne, że trzeba będzie wykorzystać najsilniejsze metody czyszczenia, a to przełoży się również na dłuższy czas schnięcia. W takich przypadkach wykładzina będzie nadawała się do użytku po około 8-12 godzinach od prania.

Dlaczego warto zamówić czyszczenie wykładziny biurowej u fachowców?

Przede wszystkim mają Państwo do czynienia z doświadczoną firmą, która z sukcesami działa na rynku i może odciążyć nas z zadań, na które sami nie mamy czasu, odpowiedniego sprzętu, czy doświadczenia. Zapewniamy nie tylko dokładne pranie wykładzin biurowych w Warszawie czy okolicach, ale również bezpłatne oględziny. Na tej podstawie ocenimy stopień zabrudzenia i zmierzymy powierzchnie wymagające czyszczenia.

Dzięki temu będziemy w stanie dobrać odpowiednie środki oraz metody czyszczenia, które przyniosą najlepsze efekty. To jednak nie wszystko. W trosce o najwyższy poziom usług, oprócz prania wykładzin biurowych, proponujemy także ich osuszanie. Warto pamiętać, że jesteśmy w stanie zapewnić suszenie wykładzin wtedy, gdy zależy Państwu na skróceniu czasu schnięcia. Wszystko po to, aby biuro zachwycało swoim estetycznym wyglądem i stanowiło przyjazne miejsce do pracy.

Jak zamówić czyszczenie wykładziny do biura?

Zamówienie usługi jest banalnie proste. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, świadczącą profesjonalne czyszczenie wykładzin biurowych w dogodny dla siebie sposób. Mamy do czynienia z nowoczesną firmą, a więc nie musimy stawiać się do niej osobiście. Wystarczy zadzwonić, czy napisać e-maila, aby umówić się na oględziny i czyszczenie wykładzin, a my zapewnimy czystość i sprawimy, że biuro odzyska blask.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.