Data publikacji:

Dywany są wizytówką naszych domów, mieszkań, biur, jak i lokali usługowych. Aby zachwycały swoim nienagannym wglądem, musimy o nie dbać i regularnie wykonywać czyszczenie. Niestety zachowanie dywanów w zadowalającym stanie wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. To jednak nie oznacza, że zabrudzony dywan musimy wymieniać od razu na nowy. Warto pamiętać, że do naszej dyspozycji pozostaje profesjonalna firma, która jest w stanie przejąć na siebie zabiegi pielęgnacyjne dywanów. Nasz doświadczony zespół zajmuje się praniem dywanów na terenie Warszawy.

Co dokładnie zyskamy na wsparciu ze strony fachowców? Co przemawia za tym, by stawiać na usługi profesjonalnej firmy, takiej jak nasza? Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych powodów. Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Skuteczna walka z bakteriami i roztoczami

Nie od dziś wiadomo, że dywany bywają siedliskiem bakterii, roztoczy, jak i innych drobnoustrojów. W dywanach żyją miliony mikroorganizmów, w tym również roztocza, które niestety potrafią powodować reakcje alergiczne. Poprzez kontakt z nimi możemy zmagać się kaszlem, katarem, zapaleniem spojówek, jak również z wieloma innymi problemami. Jeśli nie chcemy narażać siebie, swoich bliskich, czy współpracowników, to właśnie profesjonalne pranie dywanów Warszawa będzie dla nas idealnym sposobem na skuteczną walkę ze wszelkiego typu bakteriami, czy innymi drobnoustrojami.

Firmy specjalizujące się w praniu dywanów korzystają ze specjalistycznych środków, jak również stosują odpowiednie metody, które pozwalają wyeliminować z dywanów wszelkie mikroorganizmy, stanowiące dla nas zagrożenie. Dzięki temu nie będziemy musieli obawiać się o swoje bezpieczeństwo, czy zdrowie, ponieważ w każdym pomieszczeniu zostanie zachowana pełna higiena.

Usunięcie brudu

Nawet najlepsze i najdroższe dywany pod wpływem użytkowania ulegają zabrudzeniu. Co więcej, obecność mikroorganizmów w ich runie sprawia, że dywan jest nie tylko pełen zarazków, ale również licznych zabrudzeń, z którymi nie zawsze możemy sobie samodzielnie poradzić. To jednak nie oznacza, że musimy się z tym pogodzić i zaakceptować brud w naszych dywanach. Warto pamiętać, że nasza firma, świadcząca czyszczenie dywanów, ma bogate doświadczenie oraz opracowane do perfekcji metody odplamiania i prania dywanów.

W połączeniu z nowoczesnymi maszynami oraz najlepszymi detergentami jesteśmy w stanie poradzić sobie z większością zabrudzeń. Nawet dywan, który został spisany na straty, możemy przywrócić do stanu, w którym znów zacznie zachwycać swoim pięknym wyglądem. Co więcej, nie trzeba martwić się o kłopotliwy dojazd do naszej siedziby. Podejmujemy się prania dywanów u klientów zamieszkujących różne dzielnice Warszawy. Bez względu na to, czy są to Bielany, Mokotów, Wola, Wilanów, Bemowo, Wawer czy Białołęka, chętnie stawimy się u Państwa, aby wykonać w pełni profesjonalną usługę.

Szybki sposób na usunięcie plam

Niestety dywany nie tylko się brudzą, czy gromadzą w sobie zarazki, ale również są podatne na zaplamienie. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, a już na dywanie może wylądować sok, wino, czy inny napój. Co więcej, jeśli w domu mamy zwierzęta, to one również mogą zabrudzonym łapkami spowodować plamy, których ciężko będzie się pozbyć. Jeśli zwierzęta są małe lub chore, zdarza się, że na dywanie pojawiają się plamy moczu.

Ich obecność wcale nie dodaje uroku naszym wnętrzom, ale całe szczęście mając pod ręką namiary na firmę świadczącą profesjonalnepranie dywanów, możemy w mgnieniu oka rozwiązać problem. Doświadczona ekipa doskonale wie, jak walczyć z różnymi plamami, jak również jakie detergenty czy metody prania wykorzystać na poszczególnych materiałach. Szybko pozbędziemy się plam, bakterii czy roztoczy. Naszą specjalizacją jest usuwanie plam moczu po zwierzętachusuwanie zapachu po psie czy kocie, a także usuwanie sierści zwierząt.

Połysk i miękkość dywanu

Zabrudzony dywan traci swoje pierwotne właściwości, przez co zmienia się również jego wygląd. Zamiast być błyszczący i miękki, staje się matowy, płaski, a czasami nawet szorstki. Poprzez zastosowanie odpowiednich środków czyszczących, najlepszych metod czy maszyn, można nadać mu blasku, a także sprawić, że dywan znów stanie się miękki, a jego runo odzyska swoje właściwości. Domowymi sposobami niestety nie da się osiągnąć takiego efektu, więc tylko stracimy czas i siły, które byśmy mogli spożytkować na inne cele.

Nasza firma zajmująca się profesjonalnym praniem dywanów na terenie Warszawy oferuje także korzystny cennik. Wartość usługi jest naliczana w zależności m.in. od wielkości powierzchni przeznaczonej do czyszczenia, a także rodzaju i głębokości zabrudzeń.

Możliwość odzyskania i przedłużenia koloru

Kurz, błoto, czy inne zabrudzenia sprawiają, że dywan traci swój pierwotny kolor. Nie wygląda już tak, jak podczas zakupu, czy przez pierwsze tygodnie użytkowania, dlatego wielu z nas zaczyna myśleć o wymianie swojego dywanu na nowy. Jednak istnieje skuteczniejszy sposób na odzyskanie koloru. Wystarczy, że zamówimy profesjonalne pranie dywanów, a fachowcy zadbają o to, aby dywan nie tylko został odświeżony, ale również, aby kolor został odzyskany. Co ważne, profesjonalna firma nie tylko odżywi kolor, ale również zastosuje kosmetyki, które przedłużą ochronę koloru, co sprawi, że dłużej będzie cieszył nasze oczy.

Walka z nieprzyjemnymi zapachami

Dywan, który jest przez nas zaniedbany, może wydzielać nieprzyjemny zapach. Aby go zwalczyć, trzeba sięgnąć po specjalistyczne środki, a takie znaleźć można w rękach fachowców. Dlatego, jeśli zapach dywanu zaczyna nam przeszkadzać, wystarczy wezwać fachowców, a oni go zneutralizują z wykorzystaniem odpowiednich środków. Usuwanie zapachu po psie czy kocie oraz usuwanie plam moczu to nasza specjalność. Wystarczy 1-2 zabiegi w ciągu roku, aby zachować odpowiedni wygląd dywanu, a także odpowiedni zapach.

Większa żywotność dywanu

Regularne czyszczenie dywanów przez wykwalifikowane osoby to również szansa na zwiększenie ich żywotności. Nie ma znaczenia, czy sięgamy po profesjonalne czyszczenie dywanów do domu, mieszkania, biura, czy też innego budynku. Wszędzie, gdzie opiekę nad dywanami przejmą fachowcy, mamy szansę dłużej cieszyć się ich nienagannym wyglądem. Wszystko dlatego, że fachowcy nie tylko wiedzą, jak porządnie wyczyścić dywany, ale również stosują impregnaty, które zabezpieczają tkaniny przed zabrudzeniami i co ważne, są dedykowane dla danego rodzaju materiału.

Odciążenie z obowiązków

Na koniec warto wspomnieć, że profesjonaliści są w stanie odciążyć nas z obowiązków, na które zwykle nie mamy czasu czy chęci. Choć pranie dywanów wydaje się proste, to gdy przyjdzie nam się z nim zmierzyć, nagle okazuje się, że wcale nie jest to takie łatwe i przyjemne, a bez odpowiedniego sprzętu nie jesteśmy w stanie tego w żaden sposób dobrze wykonać. Dzięki temu, że profesjonaliści pozostają do naszej dyspozycji, wcale nie musimy zmagać się z tego typu zadaniami.

Doświadczona ekipa przejmie na siebie wszystkie obowiązki związane z czyszczeniem i profesjonalnym praniem dywanów w Warszawie, a my będziemy mogli skupić się na innych zadaniach. Jedyne, o czym należy pamiętać, to aby postawić na doświadczoną firmę, która z sukcesami działa na rynku i cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.