Pranie dywanów Praga jest bardzo ważną czynnością, która pozwala na zachowanie świeżego wyglądu oraz przedłużeniu jego żywotności. Regularne pranie dywanów wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i komfortowe przebywanie w pomieszczeniu, szczególnie kiedy w domu przebywają dzieci, które zapewne dość często bawią się właśnie na dywanie. Poniżej odpowiemy na pytania, które na pewno nasuwają Ci się przed skorzystanie z profesjonalnych usług prania dywanów.

Pranie dywanów w Warszawie — odpowiedzi na najczęstsze pytania

 • Czy środki chemiczne, których używamy do czyszczenia dywanów, są bezpieczne dla dzieci?
  Zdecydowanie tak, środki chemiczne, których używamy bezpieczne, są dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt, a także dla alergików. Nasz zespół zadba również o staranne spłukanie środka chemicznego, aby dokładnie zniknął on z powierzchni dywanu.
 • Jak często prać dywan?
  Profesjonalne pranie dywanu należy wykonywać 1-2 razy w roku. Najlepiej wiosną lub latem, ponieważ wtedy mamy możliwość szybkiego wysuszenia dywanu. Jest to jednak optymalna częstotliwość. Jeżeli potrzebujesz czyścić dywan częściej, ze względu na skłonność do alergii lub posiadanie zwierząt domowych, skorzystają z tego typu usług częściej!
 • Czy przed skorzystaniem z usługi prania dywanu należy go odkurzyć?
  Oddając dywan w profesjonalne ręce, nie musisz martwić się już o jego odkurzenie, my zrobimy to za Ciebie.
 • Czy można od razu korzystać z dywanu po jego praniu?
  Jeżeli nie ma takiej konieczności, należy odczekać kilka godzin, ponieważ mokry dywan może się odkształcić.
 • Na jakim terenie Propanie świadczy usługi?
  Propranie świadczy swoje usługi prania dywanów, wyłącznie z dojazdem do klienta, na terenie Warszawy i okolic.
 • Czy dywan może się skurczyć?
  Jest taka możliwość. Dywan może się skurczyć po praniu do 5%. 
 • Czy po praniu dywanu uzyska on w stu procentach świeży zapach?
  Jeżeli dywan miał kontakt na przykład z moczem, kilka tygodni przed praniem, zapach będzie ciężko usunąć i w tej sytuacji należy wykonać dodatkową neutralizację zapachów. Jeżeli jest to świeża plama, zwykłe pranie powinno usunąć nieprzyjemny zapach.

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na nurtujące Cię pytania. Jeżeli chcesz skorzystać z usług profesjonalnego prania tapicerki w Warszawie i masz jeszcze więcej pytań, z chęcią na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu!SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.