Posiadanie zwierząt w domu wiąże się nie tylko z dobrą zabawą, ale również z wieloma obowiązkami i zabrudzeniami, które mogą pozostawić. Każdy właściciel zwierząt domowych musi przyznać, że utrzymanie w czystości dywanu w naszym domu nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego z pomocą przychodzi Propranie24 i oferta: profesjonalnego prania dywanów w Warszawie i okolicach.

Jakie zabrudzenia na dywanie pozostawiają zwierzęta domowe?

Zwierzęta domowe uwielbiają przebywać na miłym i ciepłym dywanie lub kanapie. Niestety, większość naszych pupili gubi swoją sierść, którą później bardzo ciężko usunąć z dywanu. Nawet samodzielne odkurzanie nie pomoże w stu procentach usunąć sierści z powierzchni dywanu. Dlatego skorzystanie z profesjonalnej usługi prania dywanów w Warszawie będzie zdecydowanie korzystniejsze, ponieważ jest to skomplikowany i pracochłonny proces, który potrzebuje fachowego działania oraz odpowiednich środków i sprzętu.

Pranie dywanu należy zaplanować jak najszybciej w sytuacji, kiedy dojdzie do zabrudzenia dywanu wydzielinami takimi jak fekalia lub mocz kota czy psa. Im szybsza reakcja, tym większe prawdopodobieństwo całkowitego usunięcia plamy. Profesjonalne czyszczenie dywanu pomoże usunąć również nieprzyjemny zapach, który wchłania się dywan i potrafi być bardzo uciążliwy i ciężki do usunięcia.

Pranie dywanów Warszawa i okolice

Jeżeli chcesz utrzymać czystość dywanu, aby Twoja rodzina cieszyła się komfortowym przebywaniem w pomieszczeniach, w których przebywają również zwierzęta, zleć pranie dywanu profesjonalistom i oszczędź sobie energii, czasu i nerwów.

Propranie24 zapewnia pranie, dezynfekcję oraz impregnację dywanów z dojazdem do klienta na terenie Warszawy i okolic. Z nami nie musisz martwić się o transport dywanu, to my przyjedziemy do Ciebie i wykonamy pranie dywanu na miejscu!

Nawet jeśli samodzielne pranie dywanu przynosi efekty, nie uda się w ten sposób usunąć wszystkich wtłoczonych środków, wody, pozostałego brudu czy bakterii bez odpowiedniego urządzenia, które je odciągnie. Co gorsza, możemy wręcz rozmazać i wetrzeć plamę oraz zanieczyszczenia głębiej w materiał.. Profesjonalne firmy, takie jak Propranie24, posiadają specjalistyczne urządzenia oraz produkty czyszczące, które dokładnie wnikają w dywan i pozwalają usunąć wszelkie zabrudzenia, bakterie i roztocza.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.