Data publikacji:

Zwierzęta domowe z całą pewnością kochają meble tapicerowane, stanowiące miękkie i przytulne legowisko. Jest to jednak dodatkowe obciążenie dla tapicerki meblowej. Do najpopularniejszych problemów zaliczymy zalegającą sierść oraz nieprzyjemny zapach. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie profesjonalne pranie tapicerki meblowej. To najskuteczniejszy sposób na czyszczenie sierści zwierząt oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia mebli w Warszawie za przystępną cenę! Usługa jest realizowana we wszystkich dzielnicach, m.in. takich jak Białołęka, Mokotiów czy Wola.

Domowe sposoby na czyszczenie po zwierzętach

Powierzchowne zabrudzenia skórzanej tapicerki meblowej możemy zlikwidować samodzielnie. Jeśli nie dysponujemy profesjonalnymi środkami czystości, można wykorzystać odrobinę ciepłego mydła, sody oczyszczonej oraz soku z cytryny. Warto także wyposażyć się w wydajny odkurzacz, który umożliwi czyszczenie sierści zwierząt. Dobrym rozwiązaniem jest odkurzacz piorący, który przy okazji pozwoli nam odświeżyć tapicerkę. Musimy jednak pamiętać, że tego typu czyszczenie po psie lub kocie nie zagwarantuje nam w pełni satysfakcjonujących rezultatów. Z tego względu, coraz większa liczba osób decyduje się skorzystać z usług prania mebli tapicerowanych i skórzanych wykwalifikowanych firm czyszczących.

Jak wygląda profesjonalne pranie po zwierzętach?

Do tego celu wykorzystuje się profesjonalny odkurzacz piorący lub ekstraktor ciśnieniowy. Fachowcy zaczynają od dokładnego odkurzenia tapicerki. Gruntowne czyszczenie sierści zwierząt jest bardzo skuteczne i pozwala wyeliminować także „igiełki”, które wbijają się w materiał. Następnie, na meble nanoszony jest środek wywabiający i rozpuszczający zabrudzenia. Zawarte w nim antyalergeny skutecznie eliminują problem roztoczy.

Pranie skórzanej tapicerki to bardzo skuteczna metoda na usuwanie plam moczu, pozostawionych przez zwierzęta domowe. Dodatkowo neutralizowane są przykre wonie. Ich miejsce zastępuje przyjemny zapach świeżości, który utrzyma się we wnętrzu przez wiele tygodni. Systematyczne czyszczenie po kocie jest niezwykle istotne dla zachowania właściwej higieny wnętrza. Nawet jeśli bardzo starannie i systematycznie pielęgnujemy tapicerkę domowymi sposobami, fachowe pranie po psie warto zlecać wykwalifikowanej firmie przynajmniej raz do roku.

Dlaczego systematyczne pranie mebli tapicerowanych jest tak istotne?

Nieprana tapicerka w krótki czasie staje się siedliskiem roztoczy, mających niekorzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników. W przypadku zwierząt domowych dochodzi dodatkowo problem przenoszonych bakterii. Najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu jest profesjonalne pranie mebli tapicerowanych z zabrudzeń zostawionych przez np. kota, wykonane przez wykwalifikowaną firmę. Zaawansowane środki czystości skutecznie rozprawią się z drobnoustrojami, przywracając tym samym wyższy poziom higieny w salonie.

Zwierzęta domowe mogą być również przyczyną nieprzyjemnego zapachu, który zagnieżdża się w głębszych warstwach materiału. Usuwanie zapachu moczu jest możliwe tylko z profesjonalnym sprzętem, który czyści najgłębsze warstwy tapicerki. Specjalistyczne czyszczenie po zwierzętach pozwala przywrócić meblom idealny wygląd, a także zagwarantować im długotrwałą ochronę, co wpłynie na dłuższą żywotność tapicerek w domu czy w biurze.

Wybierz profesjonalne pranie tapicerki po zwierzętach domowych

Jeśli zależy Ci na idealnym wyglądzie mebli tapicerowanych oraz optymalnej higienie wnętrza, wybierz specjalistyczne pranie po zwierzętach, realizowane przez wykwalifikowane firmy. To sprawdzony sposób na pozbycie się sierści, usunięcie przykrych zapachów oraz wyeliminowanie plam. Usługa jest realizowana w domu klienta. Wystarczy jedynie znaleźć firmę działająca w okolicy i umówić się na dogodny termin. Biorąc pod uwagę liczne korzyści oraz przystępną cenę usługi, czyszczenie po zwierzętach warto zlecać przynajmniej raz do roku. Nasza firma stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne do czyszczenia mebli tapicerowanych i skórzanych. Dlatego też wszystkich Państwa z Warszawy i okolic, a szczególnie Mokotowa, Woli oraz Białołęki serdecznie zachęcamy do kontaktu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.