Podczas codziennego korzystania z samochodu, plamy na tapicerce samochodowej są nie do uniknięcia. Spożywanie posiłków w samochodzie generuje dużo nieprzewidzianych plam, niestety dzisiejszy szybki tryb życia czasami pozwala jedynie na szybkie przekąski w trakcie jazdy.

W ten sposób tłuste plamy powstają w ekspresowym tempie, jednak już nie tak łatwo je usunąć. W tej sytuacji skorzystanie z profesjonalnej firmy czyszczącej tapicerki samochodowe w Warszawie i okolicy jest niezbędne!

Plamy na tapicerce samochodowej

Widoczność powstałych plam na tapicerce samochodowej zależy od materiału, którym pokryte są siedzenie. Wiadomo, że czym jaśniejszy odcień tapicerki, tym plamy są bardziej widoczne. Do zabrudzeń powstałych na tapicerce samochodowej przyczyniają się często dzieci, które brudzą ją produktami spożywczymi. Przewożone zwierzęta również pozostawiają po sobie zabrudzenia oraz sierść.

Usuwanie tłustych plam z tapicerki samochodowej Warszawa

W przypadku powstania tłustej plamy czas reakcji odgrywa dużą rolę. Tłusta plama ma tendencję do wnikania w głąb materiału — wtedy usunięcie plamy wymaga wiele trudu, odpowiednich umiejętności i sprzętu. Dlatego w tej sytuacji skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem tapicerki samochodowej jest nieuniknione!

Odpowiednio dobrana metoda i środki chemiczne sprawią, że twoja tapicerka w samochodzie znów będzie czysta i świeża. Źle dobrane środki chemiczne mogą doprowadzić do przeciwnego rezultatu, który chcemy uzyskać — produkt może nieodwracalnie uszkodzić materiał.

Domowe sposoby pozbywania się tłustych plam na tapicerce samochodowej

Czy domowy sposoby sprawdzą się w usuwaniu tłustych plam na tapicerce samochodowej? W różnych źródłach można znaleźć porady dotyczące samodzielnego czyszczenia tapicerki samochodowej za pomocą mąki czy płynu do naczyń — czy te metody dadzą radę? W przypadku trudnych plam, takich jak właśnie plamy tłuste, należy skorzystać z chemii dedykowanej do tapicerki samochodowej.

Firma Propranie24 oferuje pomoc ze strony wykwalifikowanego zespołu, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu usunie plamy z tapicerki samochodowej. Zapraszamy do kontaktu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Aby umówić się na pranie tapicerki:
604 663 007
Razem ustalimy dogodny termin.