Zabrudzenia mebli wypoczynkowych w domu czy przestrzeni publicznej zdarzają się często i są przyczyną wielu zmartwień. Wywabianie plam z materiału nie jest łatwe, szczególnie gdy mamy do czynienia z uporczywymi zanieczyszczeniami. Plamy po napojach i jedzeniu, ślady pozostawione przez kosmetyki, radosna dziecięca twórczość, sierść zwierząt… Profesjonalne pranie kanapy oraz pozostałych mebli z obiciem tapicerskim to szansa na poprawę estetyki wnętrza, a także jakości życia czy pracy. Usługi w tym zakresie świadczymy w Warszawie dla osób prywatnych i firm. Możesz zlecić nam czyszczenie mebli wypoczynkowych w domu, ale jesteśmy gotowi podjąć się również większych wyzwań, np. mycia tapicerek na krzesłach konferencyjnych, biurowych, w poczekalniach, galeriach handlowych i innych, narażonych na wyjątkowo dużą eksploatację, miejscach.

Pranie kanapy z dojazdem do Klienta to bardzo atrakcyjna opcja, która pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, ale też pieniędzy. Zamiast wyrzucać wysłużone, brudne meble z naszą pomocą możesz spróbować przywrócić im dawny blask.

Czyszczenie kanapy Warszawa: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz

W naszym wykonaniu pranie kanapy jest bardzo efektowne, a także szybkie. Z naszych usług mogą skorzystać Klienci prywatni i firmy z terenu Warszawy — działamy na terenie wszystkich dzielnic. W codziennej pracy korzystamy z profesjonalnego odkurzacza piorącego Karcher, który umożliwia dokładne mycie metodą ekstrakcyjną. Preparaty czyszczące to wysokiej jakości chemia z Niemiec, która jest ekologiczna, bezpieczna dla ludzi oraz środowiska. Nasze metody pracy sprawdzą się również w miejscach, w których mieszkają alergicy. Osoby wrażliwe na obecność kurzu czy roztoczy poczują ulgę, gdy będą mogli korzystać ze świeżych mebli wypoczynkowych, pozbawionych zanieczyszczeń.

Oprócz prania kanap oferujemy czyszczenie tapicerek:

 • narożników,
 • sof rozkładanych i nierozkładanych,
 • krzeseł,
 • foteli i puf,
 • wersalek,
 • tapczanów dziecięcych i młodzieżowych,
 • mebli wypoczynkowych w biurach i poczekalniach.

Cena poszczególnych usług znajduje się w cenniku.

Pranie i czyszczenie kanap w Warszawie

Podejmujemy się prania kanap, które są zabrudzone w wyniku normalnej codziennej eksploatacji, ale też mają większe zanieczyszczenia. Meble po zalaniach czy po długim okresie przechowywania w nieodpowiednich warunkach są nie tylko brudne, ale też zawilgocone lub wydzielają brzydki zapach. Poradzimy sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami.

Pranie kanapy przebiega w kilku etapach:

 1. Naprysk czyszczonej powierzchni środkiem czyszczącym, który wnika w powierzchnię, rozpuszcza brud i drobnoustroje.
 2. Natrysk z bliskiej odległości i pod dużym ciśnieniem na tapicerkę i równolegle wciąganie wody. Dzięki temu mebel jest prany nie tylko zewnętrznie, ale też usuwane są uporczywe plamy i zabrudzenia, które wniknęły głębiej.
 3. Usuwanie trudniejszych plam.
 4. Płukanie tapicerki, poprzez wtłoczenie wody ze środkiem płuczącym, który neutralizuje pH i wcześniejszą chemię.
 5. Wyciągnie wody odkurzaczem i wstępne osuszanie.

Cena prania kanapy – Warszawa

Mamy wieloletnie doświadczenie w praniu kanap. Cena za usługę zależy przede wszystkim od typu mebla, jego rozmiaru oraz skali zabrudzenia. Szczegółowe informacje, na podstawie których robiona jest wycena, znajdziesz w cenniku. Dzięki przejrzystym stawkom i braku ukrytych opłat finalna wysokość rachunku na pewno nie zaskoczy Cię negatywnie. Oprócz samego mebla wypoczynkowego praniu możemy też poddać znajdujące się na nim poduszki.
Pranie kanapy w Warszawie to usługa realizowana dla osób prywatnych, a także na zlecenie firm i instytucji. Skontaktuj się, aby poznać ceny i zamówić naszych ekspertów. Dotrzemy pod wskazany przez Ciebie adres, w każdą dzielnicę miasta. Zapraszamy do współpracy. Możemy poddać czyszczeniu zarówno pojedyncze meble (krzesła, fotele, narożniki, sofy), jak również całe strefy wypoczynkowe oraz wyposażenie przestrzeni publicznej (poczekalni, recepcji, gabinetów, sal konferencyjnych).